Praha, 20. 5. 2015 – Nakladatelství Management Press vydalo dne 15. dubna 2015 knižní publikaci Adriána Podskľana a kol. „Adaptivní organizace“

AO_KTAKAV_5.2015

O knize

„Knížka Adaptivní organizace se stává zásadním titulem mezi manažérskými odbornými publikacemi přibližujícími také unikátní československé manažerské systémy, které byly doposud vydané autory z Čech a Slovenska“, uvedl při příležitosti její představení vedoucí autorského týmu Adrián Podskľan, expert na problematiku adaptivních organizací a řízení. Zároveň dodal, že knížka je rovněž jedinečná tím, že překonává tradiční pohledy na organizaci podniku, které se ukázaly jako nedostačující (centralizace, hierarchie, strach z velení, defenzivní myšlení, krátkodobé myšlení apod.) a představuje nové přístupy ve fungování organizací související s novými výzvami současného globalizovaného a turbulentního prostředí a zostřené konkurence, se kterými se současní a budoucí manažeři nutně střetávají. Tato kniha je určena nejenom širší odborné veřejnosti, ale rovněž všem zájemcům o nové manažerské metody řízení a úspěšného rozvoje především komerčních organizací a společností.

O autorech

Autoři publikace jsou Adrián Podskľan, Petr Zavoral, Marcel Matějka a Ján Vašík, kteří při psaní publikace využily své dlouhodobé praktické zkušenosti s adaptivním a neadaptivním řízením výkonnosti a z působení ve společnostech jako KPMG, SAS Institut, SAP, Oracle, ČD – Telematika, Sitronics TS, CS Cargo, Tauris, Fairy Tailors a Slovenské lučobné závody.

O nakladatelství

Nakladatelství Management Press bylo založeno v roce 1992 a je předním českým nakladatelstvím odborné literatury pro manažery, podnikatele, ekonomy, obchodníky, finančníky, poradce v řízení a podnikání, podnikové personalisty, pro učitele a studenty těchto specializací. Management Press je členem skupiny Albatros Media a.s.

Další informace

Dr. Adrián Podskľan – vedoucí autorského týmu, podsklan@yahoo.com, Tel. 607 698 339

Irena Ajjanová – šéfredaktor Mngt Press, irena.ajjanova@albatrosmedia.cz, tel. 725 960 439